Nie masz konta? ZAŁÓŻ
ForumForum | Racial Wars: Gra karciana | Turnieje | [2012-10-13][Gdańsk] Turniej na konwencie Baltikon

[2012-10-13][Gdańsk] Turniej na konwencie Baltikon

Nie masz konta? ZAŁÓŻ
2012-09-04 09:33:54
Ernin
Ranga: początkujący
awatar
Na forum od: 2012-07-25

Turniej odbędzie się 13 października w trakcie trwania konwentu baltikon który będzie odbywać się w Gdańsku na ul. Polanki 124 w szkole OLPI.

Dokładna godzina rozpoczęcia nie jest jeszcze znana. Zostanie podana najpóźniej na tydzień przed turniejem.

Turniej w formacie Standardowym rozgrywany systemem SWISS.

Brak wpisowego jednak wstęp na konwent wynosi 15zł i upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji na imprezie.

Nagradzane są 3 pierwsze miejsca kolejno: 1 miejsce zestaw bitewny lot nad pustynią oraz zestaw lidera; 2 miejsce zestaw bitewny lot nad pustynią; 3 miejsce zestaw lidera.

ilość słów: 84, ilość znaków: 644

2012-09-23 13:05:43
Ernin
awatar

Plakat konwentu: http://i50.tinypic.com/md0fhh.jpg

Konwent zaczyna się o 10 i kończy o 10 dnia następnego.

Będzie możliwość nauki w Racial Wars przez większość trwania konwentu.

W turnieju można będzie wziąć udział bez posiadania własnej tali jednak ilość zestawów które będzie można pożyczyć jest ograniczona.

ilość słów: 40, ilość znaków: 359

2012-10-04 09:47:00
Ernin
awatar

Turniej odbędzie się o godzinie 11:00. A od godziny 10 zaczynamy naukę gry która będzie kontynuowana także po zakończeniu konwentu.

ilość słów: 20, ilość znaków: 145

2012-10-14 16:57:13
Ernin
awatar

Wyniki turnieju: http://challonge.com/baltikon z uwzględnieniem "małych punktów" systemu swiss

Pierwsze miejsce Albarist

Drugie miejsce Ernin

Trzecie miejsce Gucio na forum i w rankingu Wendigo

Dodatkowo w rozpisce jest błąd gracz Stini grał jednak Smokami nie Savandami oraz w rozpisce Tomo to na forum Fluffy-Nee-san

Turniej rozpoczęliśmy z opóźnieniem godzinnym bo ciągle dochodziły osoby chętne do nauki gry i start był o 12 a nie jak planowano o 11. Po zapisach rozlosowaliśmy pary graczy i rozpoczęliśmy turniej. Zagraliśmy łącznie 4 rundy. Nowi gracze szybko pojęli zasady i podczas samej rozgrywki turniejowej już mieli sporadyczne pytania i wątpliwości co do zasad.

ilość słów: 94, ilość znaków: 735

2012-10-14 17:30:51
Itachi
Ranga: nowicjusz
awatar
Na forum od: 2012-10-14

Witam.

W sobotę było to moje pierwsze spotkanie z tą karcianką. Zaciekawiła mnie już powstała strona i chodziły różne o niej słuchy. Jestem już graczem w wiele karcianek, ale gram często w Yu-Gi-Oh! i Cardfight Vanguard.

Przybyłem na ConPlace około godziny dziesiątej i czekając chwile w długiej kolejce w końcu udało się jakoś wejść. Więc przybyłem ku karciankom bo nic lepszego do roboty nie miałem. Zauważyłem już wcześniej w programie, że będą nauki i turniej więc chętnie się wziąłem za naukę.

Nauka ciężka nie była muszę przyznać. Zasady nie są zbyt skomplikowane jak i efekty nie są zbyt przegięte choć jak słyszałem Savandowie topują często, więc padło na nauczenie się tą talią grać.

Turniej rozpoczął się około godziny 12.

1. Runda

vs. Stini (Smoki)

Ciekawiła mnie ta gra. Nie sprawdzałem ich umiejętności ani nie czytałem efektów, więc wyczuwałem przegraną. Lecz gracz po wymianie ręki dobrał gorszę karty niż na sam początek. Rzut kostką wygrał przeciwnik. Ciekawe efekty latania, lecz to co robią savandowie to sztuka. dobry wysyp w 6 turze i nie było już co zbierać po przeciwniku.

WIN 1:0

2. Runda

vs. Gucio (Savandowie)

Mirror mecz jak widać. Niestety tu również przeciwnik po wymianie ręki dostał Dead Draw. Szybki wysyp i szybka wygrana

WIN 2:0

3. Runda

vs. Nezumi (Smoki)

Tu niestety oddałem grę koleżance. Chętnie bym zagrał ale jednak musiał wyjść po znajomych.

LOSE 2:1

4. Runda

vs. Ernin (Savandowie)

No muszę powiedzieć ze gra była zacięta. Mimo że grałem starterem było wyrównanie. Co turę lokalizacja idzie dla każdego. W pewnym momencie, robię całkowitą obronę by zniszczyć mu lidera. Lecz dzięki zmniejszeniu mi punktów życia w jednej jednostce, wygrał idealnie. Piękna gra. Od początku do końca.

LOSE 2:2

4 miejsce nie takie złe jak na początek. Atmosfera naprawdę przednia choć czasem ktoś przechodził z mangowców i jakiś tłum był. Ale przeżyć się dało. Dziękuje wszystkim za świetną grę. Czekam na kolejny turniej :D

ilość słów: 295, ilość znaków: 2217
Nie masz konta? ZAŁÓŻ

Legenda

Wyróżniona i zamkniętaKategoria wyróżniona i zamknięta - to kategoria, która jest połączeniem kategorii wyróżnionej z zamkniętą
ZamkniętaKategoria zamknięta - to kategoria, w której nie wolno już dodawać postów
WyróżnionaKategoria wyróżniona - to kategoria dodana przez moderatora lub zawierająca ważne informacje
AktywnaKategoria aktywna - to kategoria, w której dodano post w ciągu ostatniej doby
OtwartaKategoria otwarta - to kategoria, w której można umieszczać posty

©2011-2012 Trynet.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
WYDAWNICTWO PENTAKL JEST MARKĄ FIRMY TRYNET.PL.
O firmie Trynet.pl
Materiały zawarte w serwisie są objęte prawem autorskim.
Ich kopiowanie, powielanie bądź rozprowadzanie bez zgody Wydawnictwa jest zabronione.
O wydawnictwie Pentakl
Racial Wars: The Card Game